چگونه با 199 هزارتومان باتری اضطراری (یو پی اس UPS) برای مودم بسازیم ؟

مبدل پاور بانک به مودم تمشک الکترونیک

چگونه با 199 هزارتومان باتری اضطراری (یو پی اس UPS) برای مودم بسازیم ؟

یکی از مشکلات آزاردهنده این روزها قطعی برق و به دنبال آن قطعی اینترنت ثابت و کندی اینترنت همراه است. تمشک الکترونیک محصولی به نام مبدل پاوربانک به تولید نموده که با وصل شدن به پاوربانک از یکسو و از سوی دیگر به مودم امکان تامین برق برای مودم توسط پاوربانک برای ساعت ها در زمان قطعی برق را فراهم می کند.
از این مبدل می توان بلافاصله در هنگام قطعی برق استفاده کرد و ساعت ها مودم را روشن نگه داشت. با این حال وصل کردن دستگاه به مودم و وصل شدن مودم به اینترنت ممکن است چند دقیقه طول بکشد و این مسئله باعث اتلاف وقت گرانبها در امور حیاتی نظیر امتحان های مجازی دانشگاهی ، امتحان های تافل و آیلتس و مسابقات ورزشی آنلاین و بازی و گیم های آنلاین و… شود.
شاید حذف شدن تیم ملی شطرنج نیز به خاطرهمین موضوع اهمیت این امرحیاتی را به خوبی روشن کند.
از طرفی تهیه یک UPS برای مودم نیز بسیارگران بهاست و اصلا مقرون به صرفه نیست.


آیا می توان به بهره گیری از مبدل پاوربانک به مودم تمشک الکترونیک، UPS با همان ویژگی ها داشت؟

شاید اصلی ترین ویژگی یک UPS قطع نشدن جریان برق در لحظه قطعی برق باشد. در واقع اگر مودم به UPS وصل باشد مودم در لحظه قطعی برق خاموش نمی شود و همان دو دقیقه نیز برای وصل شدن اینترنت تلف نمی شود. همین مکانیزم رو با استفاده از مبدل پاوربانک به مودم تمشک الکترونیک و به کمک یک پاوربانک می توان به راحتی پیاده نمود؛ اغلب پاوربانک های نسل جدید قابلیت شارژ شدن و شارژدهی همزمان را دارند، به همین دلیل فقط کافی هست قبل از کار اینترنتی حیاتی‌تان مودم را با استفاده از مبدل پاوربانک به مودم تمشک الکترونیک به پاوربانک وصل کنید در این صورت در لحظه قطعی برق اینترنت لحظه ای قطع نخواهد شد و پاوربانک بلادرنگ برق مورد نیاز مودم را تامین خواهد کرد.
با مبدل پاوربانک به مودم تمشک الکترونیک دیگر نگران قطعی برق و اینترنت نباشید و با خیال آسوده و بدون متحمل شدن استرس و اضطراب هنگام قطعی برق کارهای اینترنتی تان رو انجام بدهید و لذت ببرید!

برای خرید این محصول میتوانید روی محصول زیر یا اینجا کلیک فرمایید.

ویژه
ناموجود
308,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مراجعه‌کننده‌ی گرامی به دلیل نوسانات ارزی لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید. قیمت کلیه مبدل‌های پاوربانک به مودم به روز است. برای این محصولات نیازی به تماس نیست.
+